Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
BHP Protect System Sp. z o.o.

Sprzątaczka z orzeczeniem !!

  • Chorzów, śląskie

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Pełny etat

Firma BHP Protect System Sp. z o.o. posiada status zakładu pracy chronionej w obecnej formie istnieje na rynku od połowy 2007 roku posiadamy dwa certyfikaty Firmy Godnej Zaufania i LODOŁAMACZE nasza firma zajmuję się aktywizacją osób niepełnosprawnych którzy poszukują pracy. Firma wchodzi w skład grupy  Hoppe-Wartenberg

Zakład Pracy Chronionej – Grupa Hoppe Wartenberg Poszukuje sprzątaczek !!! do przyjaznego zakładu pracy !!! Zapraszamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Miejsce pracy – Chorzów ul. Niedźwiedziniec

Obowiązki

  • Zadania na stanowisku Pracownika utrzymania czystości:
  • utrzymanie czystości na terenie obiekt
  • dbałość o porządek w miejscu pracy
  • praca w oparciu o plan sprzątania danego obiektu

Wymagania

  • sumienność
  • dyspozycyjność
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole

  • Warunki pracy i płacy:
  • Zatrudniając się w naszej firmie zyskują Państwo:
  • umowa o pracę
  • cały etat
  • godziny pracy: 6.00 lub 7:00 -13:00 1/1 etat
  • godziny pracy: 16:00 - 21:00 3/4 etatu
  • wynagrodzenie zasadnicze:
  • ( 3600 zł brutto 1/1etat )
  • ( 2700 zł brutto 3/4 etatu)
  • umowę o pracę
  • terminową wypłatę wynagrodzenia
  • wsparcie i opiekę Koordynatora
  • uniform z logo firmy oraz obuwie
  • zwrot kosztów za zakup lekarstw
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • DZIAŁ REKRUTACJI
  • Centrala: 739-266-566
  • E-mail: Aplikuj
  • Prosimy o zawarcie w CV klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BHP Protect System Sp. z o.o. 43-190 Mikołów ul.Żwirki i Wigury 65/112, NIP: 6351760202 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.