Poszukiwany wychowawca/wychowawczyni do placówki PWD

Stowarzyszenie Katolicki Ruch Antynarkotyczny KARAN
  • Warszawa, mazowieckie

Nauczyciel

Umowa zlecenie

Praca od zaraz

Poszukujemy wychowawcy / wychowawczyni do świetlicy PWD na Mokotowie, przy ul. Malczewskiego 52 (dobry dojazd metrem do stacji Wierzbno). Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00 - 18:00 w czasie roku szkolnego oraz w godzinach 10:00 - 15:00 w lipcu, w wakacje i w czasie ferii zimowych. W tym praca z dziećmi i działania pośrednie na rzecz dziecka (praca środowiskowa, dokumentacyjna, przygotowywanie zajęć itd.)

Dzieci uczęszczające do placówki są w wieku 7-15 lat.

CV proszę przesyłać na adres @ z dopiskiem

"Wychowawca świetlicy".

Obowiązki:

*pomoc w odrabianiu lekcji

*opieka nad dziećmi, organizowanie wolnego czasu, zabawy, opieka w trakcie wyjść i wycieczek

*prowadzenie zajęć tematycznych (artystycznych, ruchowych, edukacyjnych, profilaktycznych)

*wsparcie w rozwoju, przeżywanych trudnościach

*planowanie działań wychowawczych

*prowadzenie dokumentacji

*uczestnictwo w superwizji, w zebraniach zespołu

*dbanie o porządek

Wymagania

*nie widnieć w powszechnym Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym oraz pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych

*wykształcenie psychologiczne, pedagogiczne, pokrewne lub wykształcenie wyższe i posiadanie uprawnień pedagogicznych

*doświadczenie w pracy z dziećmi

*chęć i otwartość do prowadzenia zajęć

*zaangażowanie w sprawy wychowanków, sumienne wykonywanie swoich obowiązków, podejmowanie inicjatyw.

*dobrze widziane odbyte dodatkowe szkolenia np. z umiejętności miękkich, NVC, socjoterapia, trening zastępowania agresji oraz doświadczenie prowadzenia zajęć grupowych.

*chęć współpracy tworzenia dobrych praktyk

*mile widziane zainteresowania, którymi może się podzielić się z dzieciakami (np. śpiew, sport, pasje artystyczne)

Oferujemy

*pracę w godzinach popołudniowych 13:00-18:00, w czasie roku szkolnego w tym praca z dziećmi i działania pośrednie na rzecz dziecka (zebrania, praca środowiskowa, dokumentacyjna, superwizje itd.), a w lipcu i w ferie zimowe w godz. 10:00-15:00

*pracę w ramach umowy zlecenie (38 zł brutto-brutto za godzinę) lub fakturę z działalności gospodarczej

*otwarty życzliwy i zaangażowany zespół

*dobre zaplecze do organizacji zajęć, materiały szkoleniowe, plastyczne, biurowe

*wsparcie kierownika, drugiego wychowawcy oraz specjalistów (psychologa i terapeuty pedagogicznego)

*możliwość współpracy w ramach dodatkowych projektów realizowanych przez stowarzyszenie (z dodatkowym wynagrodzeniem)

CV proszę przesłać na adres @ z dopiskiem "Wychowawca świetlicy"

Do dokumentów aplikacyjnych prosimy dopisać klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Katolicki Ruch Antynarkotyczny KARAN mieszczący się przy ul. Pułaskiego 9, 26-605 Radom, w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Opcjonalnie - " wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)