Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024
Inter Trade Sp. z o.o.

Specjalista ds. administracyjnych

  • Śląskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Rekrutacja zdalna

Nasza firma

Już od kilkunastu lat pomagamy naszym klientom. W czym?

Obsługujemy branżę przemysłową, doradzamy klientom w aspektach technicznych, pomagamy rozwiązywać problemy z jakimi borykają się w swoich zakładach np. w utrzymaniu ruchu. Sprzedajemy produkty, komponenty, ale jesteśmy dla naszych klientów również po to, aby wspomóc ich w zakresie specjalistycznej wiedzy, doradztwie technicznym, w realizacji projektów z zakresu m.in budowy maszyn, automatyzacji procesów produkcyjnych, optymalizacji układów pneumatycznych, hydraulicznych, napędów i wielu innych, wynikających z bieżących potrzeb.

Nie boimy się wyzwań! Większość naszych rozwiązań realizowanych u klientów jest prototypowa. Nieustannie uczymy się, szukamy innowacyjnych rozwiązań.

A wszystko to jest możliwe dzięki naszym pracownikom, którzy nie muszą, a chcą! Każdy z nas wie w którym kierunku zmierza firma, jakie są oczekiwania i zasady działania. Zostały ona odzwierciedlone w naszej misji UTRZYMUJEMY PRZEMYSŁ W RUCHU i wizji DOSTARCZAĆ NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA DLA PRZEMYSŁU.

Chcesz wiedzieć o nas więcej?

Zajrzyj na www.intertrade.com.pl lub na nasz profil na FB, Lin.

DOŁĄCZ DO NAS JAKO SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNYCH

miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

  • jesteś komunikatywny
  • swoją konsekwencją i systematyczną pracą osiągasz wyznaczone cele
  • cenisz sobie profesjonalizm i rozwój
  • chcesz dołączyć do ludzi z pasją i zaangażowaniem
  • jesteś gotowy/-a do realizacji wyzwania jakim jest współtworzenie naszej firmy

TO SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE!

Zakres obowiązków

  • przyjmowanie faktur kosztowych, przygotowywanie zestawień i rozliczanie kosztów

  • współpraca z dostawcami w zakresie zakupów wewnętrznych (m.in. sprzęt informatyczny, narzędzia pracy)

  • nadzór nad wypożyczonym mieniem pracowników

  • przygotowywanie zgłoszeń, oświadczeń, deklaracji do instytucji zewnętrznych (GUS, PPK, PFRON, firmy ubezpieczeniowe)

  • przygotowywaniedokumentów dla pracowników (zaświadczenia, formularze, wnioski)

  • bieżące działania związane z flotą samochodową spółki ( m.in. rejestrowanie umów, karty paliwowe, współpraca z ubezpieczycielem).

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnych stanowisku
  • mile widziana praktyczna znajomość prawa pracy
  • chęć nauki i zdobywania nowych umiejętności
  • rzetelność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • sumienność, dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie, umowa o pracę na pełny etat
  • praca stacjonarna od poniedziałku do piątku
  • po okresie wdrożenia, w wybrane dni, możliwość pracy zdalnej
  • wsparcie doświadczonych pracowników zespołu
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • niezbędne narzędzia pracy
  • przejrzyste wynagrodzenie adekwatne do pełnionych obowiązków
  • możliwość skorzystania z pakietów medycznych (po okresie próbnym)
  • ubezpieczenie na życie (po roku zatrudnienia).

  • Wysyłając nam swoje dane osobowe, akceptujesz to, w jaki sposób je przetwarzamy.
    Poniżej wszystko co musisz wiedzieć.

    Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Inter Trade Sp. z o.o.  z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach  (43-502) przy ul. Legionów 243 A. Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane przez Inter Trade Sp. z o. o. w celach rekrutacyjnych, na podstawie art. 221 § 1 Kodeksu Pracy (w przypadku zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę i dostarczenia danych wyłącznie objętych tym przepisem, jak: imię, nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania, adres do korespondencji, wykształcenie, przebieg dotychczasowego wykształcenia) lub na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody - zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
    Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych jak też podmiotom udzielającym mu wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
    Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane podczas obecnego procesu rekrutacji, oraz  na potrzeby przyszłych rekrutacji, w okresie 3 miesięcy od pierwszej aplikacji,  a po tym czasie zostaną bezpowrotnie usunięte.
    Ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do dotyczących Pana/Pani osoby danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pan/Pani cofnąć wyrażoną zgodę w dowolnym momencie, kierując swoją prośbę na adres mailowy : daneosobowe@intertrade.com.pl. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody przed jej cofnięciem.
    Przysługuje ponadto Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych skutkować będzie pominięciem Pana/Pani kandydatury w procedurze rekrutacyjnej. Informujemy, że decyzje dotyczące procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.
    Pozdrawiamy
    Zespół Inter Trade
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Inter Trade Sp. z o.o. , ul. Legionów 243A , 43-502 Czechowice- Dziedzice, NIP: 548-23-13-420zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 3 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.