Młodszy automatyk utrzymania ruchu

  • Kalisz, wielkopolskie

Automatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: Automatyka, Elektrotechnika, Mechatronika, Elektronika i pokrewne
  • Inne wymagania:
    Wykształcenia minimum średniego technicznego kierunkowego (Automatyka, Elektrotechnika, Mechatronika, elektronika i inne pokrewne), umiejętność czytania schematów elektrycznych, dobra znajomość obsługi komputera, gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym (w tym również w weekendy), doświadczenie w pracy w zakresie utrzymania maszyn w ruchu mile widziane.

    Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Konkurencyjne wynagrodzenie.
    Dodatki za pracę zmianową.
    Coroczny system podwyżek uzależniony od indywidualnych wyników pracy.
    Świadczenia pieniężne dla pracowników i dzieci na Święta Bożego Narodzenia.
    Pakiet szkoleń: wdrożenie i szkolenia do pracy na dedykowanym stanowisku, dofinansowanie do szkoleń UDT.
    Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) po 3 mc pracy, co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca.
    Pakiet dodatkowych świadczeń: prywatna opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie grupowe Generali.
    Możliwość przystąpienia i korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 6 500 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)