Betoniarz-zbrojarz

  • Brzeszcze, małopolskie pow. oświęcimski

Betoniarz, Zbrojarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, wymagane doświadczenie zawodowe na powyższym stanowisku. W przypadku posiadania znajomości czytania rysunku technicznego oraz posiadania umiejętności organizowania pracy w brygadzie pracodawca oferuje wyższe wynagrodzenie.
    Miejsce wykonywania pracy: teren województwa śląskiego i małopolskiego - pracodawca zapewnia dowóz (oraz samochód służbowy) na miejsce wykonywania pracy - codzienne powroty do domu. W miejscu pracy obowiązuje zakaz palenia papierosów, pozostawania pod wpływem alkoholu bądź narkotyków, istnieje możliwość codziennego sprawdzania alkomatem.
    Warunki zatrudnienia: pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas nieokreślony. System wynagradzania czasowy z dodatkiem premii uzależnionej od wykorzystanego czasu pracy i jakości wykonanej roboty. Istnieje możliwość pracy w godzinach nadliczbowych. Zakwaterowanie i wyżywienie - koszty ponosi pracodawca za wyjątkiem opłaty za media płatnych co miesiąc.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 880 do 7 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od posiadanych umiejętności praktycznych oraz kwalifikacji zawodowych
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)