Terapeuta SI i Logopeda

Spokojna Główka
  • Warszawa, mazowieckie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "Spokojna Główka" zlokalizowana na warszawskiej Pradze Południe (niedaleko ronda „Wiatraczna”) oraz na Wilanowie (Miasteczko Wilanów) zaprasza do współpracy Specjalistów: -Terapeutów SI i Logopedów.

Praca w wybrane dni od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych - dni i godziny do ustalenia, możliwość pracy również w soboty.

Pracujemy w zgranym, prężnie rozwijającym się interdyscyplinarnym zespole z dziećmi w różnym wieku.

Od kandydatów na podane stanowisko oczekujemy:

• Ukończonych studiów wyższych kierunkowych/dyplomu specjalizacji lub studiów podyplomowych;

• Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi z autyzmem, zaburzeniami rozwojowymi oraz dodatkowe kursy, szkolenia i certyfikaty;

• Przestrzegania zasad etycznych obowiązujących w zawodzie terapeuty SI i Logopedy

• Odpowiedzialności, uczciwości, samodzielności, profesjonalizmu, zaangażowania, komunikatywności i punktualności;

Oferujemy

• stałą pracę na pół etatu lub cały etat

• pracę w zespole ukierunkowanym na efektywną i profesjonalną pomoc pacjentom, dla którego terapia jest wspólnym nadrzędnym celem;

• atrakcyjne wynagrodzenie;

• dobrze wyposażone sale;

• pracę w miłej, komfortowej atmosferze

• stabilne zatrudnienie, umowę cywilnoprawną (umowa o pracę lub zlecenie) lub umowę o współpracy (b2b);

• możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych, możliwość uczestniczenia w szkoleniu dotyczącym przetwarzania słuchowego metodą Tomatisa i prowadzenia tej formy terapii w Poradni;

Zakres obowiązków:

-planowanie i wykonywanie indywidualnej terapii;

-wypełnianie dokumentacji pacjenta;

-dbanie o klienta;

-współpraca zespołowa;

-dbanie o wizerunek firmy;

Szukamy osób ambitnych, zaangażowanych w wykonywaną pracę, wykazujących się życzliwością i otwartością na problemy pacjentów, potrafiących współpracować w zespole.

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem. W wiadomości prosimy o dołączenie informacji odnośnie dyspozycyjności (preferowane dni i godziny pracy). Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)