Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024

Specjalista ds. Sprzedaży z językiem niemieckim

Office People
  • Stargard, zachodniopomorskie pow. stargardzki

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Dla naszego klienta, który jest producentem i dostawcą wysokiej klasy wyrobów stalowych poszukujemy Specjalisty ds. Sprzedaży z językiem niemieckim.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych, osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych oraz pozyskiwanie klientów.

Lokalizacja: Stargard, woj. Zachodniopomorskie

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
- Atrakcyjne wynagrodzenie + bonusy (premia sprzedażowa, premia urlopowa)
- Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty Multisport oraz ubezpieczenia grupowego
- Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
- Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
- Kameralną i swobodną atmosferę – nie ma sztynwego dress code’u!

Obowiązki:
- Utrzymywanie relacji z obecnymi klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów
- Odwiedzanie klientów w ich siedzibach
- Przygotowywanie ofert handlowych i prezentacja produktów/usług
- Opracowywanie strategii sprzedażowych i realizacja wyznaczonych celów
- Współpraca z innymi działami firmy w celu realizacji projektów i zadań.

Czego oczekujemy?
- Doświadczenia w sprzedaży w firmie produkcyjnej
- Znajomości języka niemieckiego na poziomie min. B2
- Prawa jazdy kat. B
- Doskonałej znajomości pakietu Microsoft Office
- Umięjętności komunikacyjnych i negocjacyjnych.

Czekamy na Ciebie Aplikuj już teraz!

Jesteśmy agencją pracy Office People Poland o numerze 30275.