Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.04.2024
Beskidzka Izba Lekarska

Informatyk/ Firma sprawująca nadzór/obsługę/ serwis sprzętu komputerowego

  • Bielsko-Biała, śląskie

Informatyk

Kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Beskidzka Izba Lekarska to samorząd lekarski zrzeszający lekarzy i lekarzy dentystów. Swoim terenem działania obejmuje Bielsko-Białą oraz powiaty: bielski, cieszyński, żywiecki, oświęcimski, suski i wadowicki. Zajmuje się prowadzeniem rejestru lekarzy, praktyk lekarskich, szkoleniem kadr medycznych. W swoich strukturach ma również Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej  oraz Sąd Lekarski.

Beskidzka Izba Lekarska w Bielsku-Białej poszukuje firmy świadczącej usługi nadzoru, obsługi oraz serwisu sprzętu komputerowego i oprogramowania. Praca w siedzibie Beskidzkiej Izby Lekarskiej.

Zakres obowiązków

  • nadzór nad całością systemów informatycznych w zakresie sprzętowym i programowym,
  • bieżące utrzymywanie serwerów,
  • utrzymywanie systemu komputerowego w stanie sprawności
  • wprowadzania danych, informacji oraz tekstów na stronę internetową w tym BIP oraz Facebooka,
  • nadzór systemu informatycznego w oparciu o Politykę Bezpieczeństwa Informacji
  • zarządzanie kamerami

Wymagania

  • znajomość systemów operacyjnych Windows Serwer, Windows 10/11, Linux,
  • znajomość programów biurowych Microsoft Office,
  • znajomość podstawowych zagadnień sieciowych,
  • znajomość systemów zabezpieczeń danych,
  • dyspozycyjność,
  • doświadczenie

Oferujemy

  • forma zatrudnienia kontrakt B2B
  • Administratorem danych osobowych jest Beskidzka Izba Lekarska 43-300 Bielsko-Biała Bystrzańska 23, NIP: 5471020111. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Beskidzka Izba Lekarska 43-300 Bielsko-Biała Bystrzańska 23, NIP: 5471020111 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.