Sprzedawca doradca klienta w salonie podłóg i drzwi

romax.waw.pl
  • Warszawa, mazowieckie

Handlowiec

Umowa o pracę

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca / Doradca klienta w salonie detalicznej sprzedaży podłóg i drzwi

Miejsce pracy: Warszawa

Z doświadczeniem w branży lub z doświadczeniem w handlu detalicznym

Opis stanowiska:

- Profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów detalicznych w salonie sprzedaży

- Doradztwo produktowe, sporządzanie wycen i ofert handlowych

- Sprzedaż produktów z montażem na podstawie obmiaru

- Współpraca z montażystami

- Aktywna obsługa, kreowanie i prowadzenie sprzedaży

- Dbałość o ekspozycję i o wizerunek salonu

Od kandydatów oczekujemy:

- chęci do pracy i nauki

- doświadczenia w sprzedaży detalicznej w branży podłogi i drzwi, znajomości marek: Lagrus, Porta, Dre, Quick-Step, Barlinek, Finishparkiet, Moduleo itp.

- lub doświadczenia w sprzedaży detalicznej, bezpośredniej obsłudze klienta

- skrupulatne prowadzenie dokumentacji sprzedażowej

- komunikatywności i otwartości na ludzi

- dokładności, dyspozycyjności i rzetelności

- umiejętności dobrej organizacji pracy

- umiejętności pozyskiwania nowych klientów i pracy w grupie

- znajomości programu sprzedażowego typu Subiekt nexo/GT

- umiejętności obsługi terminala i kasy fiskalnej

- znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office ( Word, Exel)

- gotowości do pracy zmianowej,

Oferujemy

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji i marce na rynku (ponad 20 lat)

- możliwość rozwoju

- pracę w zespole profesjonalistów i szkolenia

- dobre warunki pracy i stabilność zatrudnienia

- system wynagrodzenia podstawa + prowizja (prowizja po okresie próbnym), dla sprzedawców z doświadczeniem w branży prowizja wcześniej

- pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe po okresie próbnym

UWAGA, poszukujemy też sprzedawcy do salonu z płytkami ceramicznymi i wyposażeniem łazienek, sprawdź nasze pozostałe ogłoszenia na olx.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie poprzez formularz kontaktowy aplikacji zawierającej CV.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)