Stażysta w dziale utrzymania ruchu

  • Opole, opolskie

Pracownik utrzymania ruchu

Umowa o pracę

Pełny etat

Praktykant/stażysta

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Inne wymagania: - oczekiwania pracodawcy:
    1/ min. średniego technicznego wykształcenia (mechatronika,
    elektromechanika lub pokrewne); preferowane studia wyższe
    kierunki techniczne lub w trakcie wieczorowych/zaocznych
    2/ staż pracy nie wymagane
    3/ umiejętność ogólna wiedza techniczna,
    4/ język obcy/stopień znajomości:
    Język angielski poziom umożliwiający podstawowa komunikację
    oraz pracę z prostą dokumentacją po angielsku
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: zł brutto+premia dojazdowa
    min. 120 zł, premia
    wydajnościowe do 600 zł )
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)