HANDLOWIEC

Zakład Artykułów Ściernych ARMES
  • Nisko, podkarpackie pow. niżański

Handlowiec

Umowa o pracę

ZAKŁAD ARTYKUŁÓW ŚCIERNYCH ARMES
ul. Nowa Boczna 4, 37-400 Nisko
zatrudni:

HANDLOWCA
(praca w biurze)

Zakres obowiązków:

- analiza potrzeb klientów i prezentacja oferty handlowej,
- doradztwo w zakresie doboru asortymentu oraz sporządzanie ofert
handlowych,
­- realizacja zamówień i kontakt z klientami,
­- nawiązywanie trwałych relacji handlowych z klientami,
­- udział w targach, wystawach i imprezach handlowych.

Wymagania

­- doświadczenie w zakresie obsługi klienta,
­- znajomość obsługi komputera oraz pakietów biurowych Office,
­- doświadczenie w branży narzędziowej (materiały ścierne) mile widziane,
­- język angielski mile widziany.

Oferujemy

- ­zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
­- pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
- ­możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.

Osoby zainteresowane powyższą propozycją uprzejmie prosimy o przesłanie CV.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.
Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji prowadzonym przez Zakład Artykułów Ściernych ARMES. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/am się z Informacją o przetwarzaniu danych osobowych podczas rekrutacji zamieszczoną na stronie w zakładce praca”.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)