Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024
Hutchinson Poland Sp.z o.o.

Ustawiacz maszyn do spawania

  • Bielsko-Biała, śląskie

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Запрошуємо працівників з України

Hutchinson Poland  jest międzynarodową firmą, należącą do grupy Total. Hutchinson na świecie zatrudnia ponad 31 tys. pracowników w 95 fabrykach w 23 krajach. W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy kandydata do pracy w fabryce w Bielsku-Białej i Mazańcowicach.

Stanowisko: Ustawiacz maszyn do spawania

Miejscowość: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków

Jako Ustawiacz będziesz odpowiedzialny za:

  • Obsługę, przezbrajanie, ustawianie parametrów spawarek,
  • Dbanie o stan narzędzi,
  • Pomoc w utrzymywaniu maszyn w sprawności technicznej,
  • Stałe podnoszenie swoich kwalifikacji.

Wymagania

    • Umiejętność technicznego myślenia,
    • Znajomość rysunku technicznego,
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane,
    • Komunikatywność, umiejętność współpracy w grupie, bezkonfliktowość.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji (udział w szkoleniach),
  • Stabilną i odpowiedzialną pracę,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie grupowe NW,
  • ZFŚS, czyli wczasy pod gruszą; dodatki świąteczne; pakiety socjalne,
  • Kartę Medicover Sport,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Darmowy parking,
  • Program Poleceń Pracowniczych.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Karta Multisport
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Pakiet socjalny
  • Parking
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Hutchinson Poland Sp. z o. o. (ul. Ks. Prałata Stanisława Słonki 20A, 34-300 Żywiec).
    Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych z którym możesz się kontaktować pod adresem e-mail: iod@hutchinson.com
    Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celach:
    • przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz (podstawą prawną jest: w zakresie danych wskazanych w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa pracy - realizacja ciążącego na nas obowiązku prawnego wynikającego z przepisów prawa pracy zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. c RODO,
    • a w zakresie danych osobowych niewymaganych przepisami prawa - Twoja zgoda stosownie do art. 6 ust. 1 lit. a RODO),
    • prowadzenia przyszłych rekrutacji, o ile wyrazisz na to zgodę (podstawą prawną jest: Twoja zgoda stosownie do art. 6 ust. 1 lit. a RODO),
    • ewentualnego dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji (podstawą prawną będzie wówczas nasz prawnie uzasadniony interes polegający na możliwości dochodzenia przez nas roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami, stosownie do art. 6 ust. 1 lit. f RODO).
    Masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, masz prawo żądać do nich dostępu, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i żądania ich przeniesienia.
    W zakresie w jakim przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, masz prawo do jej cofnięcia, przy czym pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko którego dotyczy Twoje zgłoszenie rekrutacyjne będą przetwarzane przez okres 10 miesięcy, a dane przetwarzane w oparciu o zgodę na przyszłe rekrutacje przez okres 3 lat od przesłania zgłoszenia. W zakresie w jakim przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie zgody - do momentu jej cofnięcia, a gdy na podstawie prawnie uzasadnionego interesu w zakresie dochodzenia lub obrony roszczeń – przez okres 3 lat bądź dłużej jeżeli wynika to z przepisów prawa.
    Będziemy przekazywać Twoje dane osobowe podmiotom, które działają na nasze zlecenie, tj. dostawcom usług informatycznych, podmiotom świadczącym usługi rekrutacyjne, w tym dostawcom serwisów rekrutacyjnych on-line lub ogłoszeniodawcom oraz organom państwowym jeżeli zwrócą się do nas ze stosownym wnioskiem (np. sąd, prokuratura).
    Podanie danych osobowych w dokumentach aplikacyjnych w zakresie wynikającym z Kodeksu pracy jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania tych danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.
    Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji.
    Podanie danych osobowych przekraczających zakres danych osobowych wymaganych przez przepisy Kodeku pracy oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie tych dodatkowych danych osobowych na potrzeby danej rekrutacji.
  • Jeśli chcesz, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez Hutchinson Poland Sp. z o.o. także na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, prosimy o zaznaczenie odpowiedniej zgody w formularzu rekrutacyjnym/zamieszczenie poniższej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hutchinson Poland Sp. z o. o. (ul. Ks. Prałata Stanisława Słonki 20A, 34-300 Żywiec), moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”
    Możesz łatwością cofnąć zgodę w dowolnym momencie. Aby to zrobić prześlij email na adres rekrutacja.bielsko@hutchinson.com. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.