Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024

Operatorzy Produkcyjni

  • Zawiercie, śląskie pow. zawierciański

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn produkcyjnych, w tym:
  • Wydmuchujących butelki PET, Rozlewniczych,Pakujących,Do paletyzacji.
  • Obsługa paneli sterowniczych.
  • Bieżąca kontrola procesu produkcyjnego na stanowisku.
  • Raportowanie procesu oraz uzupełnianie wpisów w komputerze.
  • Prawidłowa i terminowa realizacja przydzielonych zadań oraz planów.
  • Dbałość o ciągłość procesu produkcyjnego i standardy jakościowe wyrobów.
  • Przestrzeganie obowiązujących instrukcji stanowiskowych oraz zasad BHP.
  • Dbanie o porządek na stanowisku.
  • Utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy (dodatkowe wynagrodzenie).

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej jako operator maszyn.
  • Znajomość obsługi maszyn: Krones, KHS, Sidel (mile widziane).
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • Krones, KHS, Sidel (mile widziane)

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną za 1 złoty.
  • ZFŚS.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Możliwość wynajęcia apartamentu na preferencyjnych warunkach.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HR QUALITY POLSKA SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA 30-686 Kraków ul. Podedworze 33, NIP: 6772392902 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.