Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.03.2024

Psycholog /psychoterapeuta

  • Warszawa, mazowieckie

Psycholog

Kontrakt b2b

Część etatu

Starszy specjalista (senior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

W naszej Poradni znajdziemy czas i miejsce dla każdego członka rodziny. Pomagamy dzieciom i młodzieży w poszukiwaniu rozwiązań i szczęścia w kontaktach z rodziną i rówieśnikami. Wspieramy w budowaniu kompetencji rodziców i dobrych relacji z dziećmi. Jednocześnie tworzymy możliwości zadbania o rozwój osobisty i kondycję psychiczną.
Chcesz brać udział i współtworzyć miejsce czyniące życie lepszym, stale poszerzając horyzonty i dokształcając się w zgranym zespole?
Zapraszam do zespołu, wspólnie pozwolimy by Świat wokół nas stał się lepszy.

Zakres obowiązków

Poszukujemy osoby, która będzie

- prowadziła indywidualne i grupowe zajęcia terapeutyczne,

- prowadziła konsultacje i diagnozy psychologiczne

- budowała i utrzymywała relacje z pacjentami i ich rodzinami,

- prowadziła dokumentację pacjentów,

- systematycznie poszerzała swoją wiedzę i warsztat pracy psychoterapeuty.

Wymagania

Oczekujemy

  • Ukończenia studiów wyższych kierunkowych
  • Ukończenia Studium Psychoterapii (zapraszamy też osoby po ukończeniu 2 roku)
  • Doświadczenia w prowadzeniu psychoterapii dzieci i młodzieży
  • Regularnych superwizji oraz ukończonych kursów specjalistycznych,
  • Gotowości do bycia aktywnym członkiem zespołu,
  • Gotowości do prowadzenia konsultacji on-line
  • Posługiwanie się językami obcymi będzie dodatkowym atutem
  • Jeżeli prowadzisz terapie par oraz rodzin bardzo chętnie się z Tobą spotkamy
  • Prosimy o zgłoszenia osoby dysponujące przynajmniej 1 lub 2 popołudniami w tygodniu

Oferujemy

Zapewniamy

  • Świetną lokalizację w pobliżu lasu gdzie spokój zagląda do nas przez okno
  • Obsługę recepcji w ramach wszystkich spraw organizacyjnych
  • Komfortowe i estetyczne gabinety
  • Pyszną kawę dla pracowników i klientów
  • Elastyczny grafik
  • Atrakcyjne stawki uzależnione od kompetencji
  • Możliwość rozwoju poprzez publikacje, prowadzenie i uczestnictwo w warsztatach i szkoleniach
  • Tworzenie przestrzeni prowadzonej z pasją, ideą w sympatycznym i ambitnym zespole.
  • W naszym centrum priorytetem jest podnoszenie jakości życia i radości bycia naszych Klientów i tych małych i dużych. Pomagamy w budowaniu silnych więzi rodzinnych. Jednocześnie wspieramy rodziców w rozwoju kompetencji rodzicielskich i budowaniu dobrych relacji z dziećmi.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Terapii Rodzin "Całe Plemię" 03-995 Warszawa Pod Brzozami 43, NIP: 1131404359 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.