La MakeUp Sp. z o.o.

Magister Farmacji

  • Warszawa, mazowieckie

Farmaceuta

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

MakeUp jest jednym z najbardziej konkurencyjnych sklepów internetowych oferujących kosmetykę i perfumy. Nasz główny cel – nie tylko umożliwienie dokonywania szybkich zakupów bez wychodzenia z domu, lecz także odkrywanie – specjalnie dla Ciebie – zupełnie nowego świata produktów kosmetycznych i perfumeryjnych. Z każdym dniem MakeUp prężnie się rozwija i wychodzi naprzeciw najnowszym trendom, a wszystko po to, żeby na bieżąco zapoznawać Cię z produktami zarówno najbardziej znanych marek, jak i tych niszowych, które są tak samo ciekawe i zasługują na wzmożoną uwagę. Pragniemy uczynić każdy Twój dzień lepszym, wypełniając go pięknem i niesamowitymi zapachami. Niskie ceny, ogromny wybór, wysoka jakość i obsługa na najlepszym poziomie – to główne tajemnice sukcesu firmy MakeUp. Troszczymy się o to, żeby nasi Klienci dowiedzieli się jak najwięcej o danym produkcie, dlatego na naszej stronie internetowej można znaleźć szczegółowe opisy kosmetyków i informacje o ich składzie czy sposobie użycia oraz dotyczące ich zdjęcia i filmiki.

Firma handlowa działająca na polskim rynku e-commerce, poszukuje kandydata do sklepu stacjonarnego na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa - CH Wola Park

Zakres obowiązków

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • obsługa klienta na najwyższym poziomie
  • fachowe doradztwo i sprzedaż
  • budowanie doskonałych relacji z klientem
  • dbanie o ekspozycję produktu i estetyczny wygląd sklepu

Wymagania

Jeżeli interesują Cię dermokosmetyki oraz chcesz rozwijać się w branży handlowej i obsłudze klienta a jednocześnie:

  • posiadasz wykształcenie wyższe farmaceutyczne
  • znasz rynek dermokosmetyczny
  • lubisz dzielić się wiedzą
  • sumiennie i rzetelnie wykonujesz powierzone obowiązki
  • cechuje Cię otwartość, entuzjazm i komunikatywność

to nie zwlekaj i zaaplikuj do nas.

Oferujemy

  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Stabilną i pełną wyzwań pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Zapewniamy szkolenia produktowe
  • Administratorem danych osobowych jest La MakeUp Sp. z o.o. 02-672 Warszawa Domaniewska 37 lok. 17.6, NIP: 5252636585. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez La MakeUp Sp. z o.o. 02-672 Warszawa Domaniewska 37 lok. 17.6, NIP: 5252636585 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (jutro)