Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.03.2024
Emtor Sp. z o. o.

Ślusarz / Pomocnik lakiernika

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

Ślusarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Spółka EMTOR jest największą prywatną firmą na rynku wózków widłowych w naszym kraju oraz wyłącznym przedstawicielem marki Yale®.

Zakres obowiązków

  • Ogólne prace ślusarskie (np.: szlifowanie)
  • Przygotowywanie skrzyń pod baterie (np.: szlifowanie, wstępne malowanie)

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Profesjonalny cykl szkoleń i rozwój umiejętności zawodowych
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dostępem do pakietu świadczeń dodatkowych (benefity pracownicze w postaci prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, karty sportowej)
  • Administratorem danych osobowych jest Emtor Sp. z o. o. 87-100 Toruń Włocławska 147-157, NIP: 9562137453. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Prosimy o opatrzenie przekazywanych dokumentów aplikacyjnych, następującym oświadczeniem lub oświadczeniami: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach aplikacyjnych, przez Emtor Sp. z o.o. na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a ogólnego rozporządzenia o danych osobowych (RODO) w celu przeprowadzenia rekrutacji. Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o możliwości wycofania tej zgody w dowolnym momencie”„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Emtor Sp. z o.o. na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a ogólnego rozporządzenia o danych osobowych (RODO) w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji. Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o możliwości wycofania tej zgody w dowolnym momencie.”