Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.03.2024
  • Kłomnice, śląskie pow. częstochowski

Handlowiec

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Praca zdalna

Praca od zaraz

Handlowiec

Zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji z obecnymi klientami.

  • Opracowywanie indywidualnych ofert handlowych i negocjowanie warunków.

  • Monitorowanie i raportowanie wyników sprzedaży.

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez profesjonalne i skuteczne obsługiwanie klientów.

  • Realizowanie założonych celów sprzedażowych i osiąganie określonych wskaźników wydajności.

  • Dbanie o wysoką jakość obsługi klienta i zaspokajanie ich potrzeb.

  • Udzielanie wsparcia technicznego i pomocy klientom dotyczącej produktów/usług.

Wymagania

  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami.

  • Umiejętność rozpoznawania potrzeb klienta i oferowania mu odpowiednich rozwiązań.

  • Motywacja do osiągania celów sprzedażowych.

  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Zaangażowanie i determinacja w realizacji zadań.

  • Kreatywność w opracowywaniu nowych strategii sprzedażowych.

  • Odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań i terminowość.

  • Lekkość w prowadzeniu rozmów i nawiązywaniu kontaktów

  • Prawo jazdy kat. B .

Oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia)

  • Narzędzia niezbędne do pracy

  • Przyjazną atmosferę
  • Administratorem danych osobowych jest Prochem Sp. z o.o. 42-270 Kłomnice Nieznanicka 57, NIP: 5730210149. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Prochem Sp. z o.o. 42-270 Kłomnice Nieznanicka 57, NIP: 5730210149 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.