Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.04.2024
  • Niemcy zagranica
  • 70-95 zł brutto / godz. Umowa o pracę

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Elektryk

OMS Connect GmbH

Twoja kariera w OMS Prüfservice:

Serdecznie zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko: Elektryk

Praca w firmie OMS Prüfservice polega na sprawdzeniu pod kontem bezpieczeństwa sprzętu elektrycznego. Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie kontrola sprzętu w biurach, szkołach i innych pomieszczeniach u naszych Klientów na terenie danego miasta w Niemczech.

Zakres obowiązków

Twoja zadania jako Elektryk:

  • Kontrola sprzętu typu: sprzęt biurowy, maszyny, złącza, kable
  • Wykonywanie podstawowych pomiarów przy użyciu miernika
  • Dojazd do klienta z biura firmy samochodem służbowym

Wymagania

Twoje kwalifikacje jako Elektryk:

  • Jeśli posiadasz: Wykształcenie zawodowe (wymagane): technik elektronik, elektryk, elektryk budowlany, mechatronik, technik radiowo-telewizyjny
  • Komunikatywny język niemiecki
  • Podstawowe doświadczenie w elektryce lub elektronice
  • Prawo jazdy kat. B – mile widziane
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Twoje benfity w OMS Prüfservice:

  • Umowę o pracę bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • 30 dni urlopu, pełne składki zdrowotne
  • Wynagrodzenie: 16 - 20 euro brutto na godzinę
  • Całodobowe ubezpieczenie od wypadków
  • Premię kwartalną za efektywność do 500 euro
  • Możliwość pracy w nadgodzinach oraz w soboty
  • Dojazd do Klienta samochodem służbowym – płatne od pierwszej godziny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu na lidera zespołu
  • Darmowe szkolenia techniczne i wprowadzające
  • Organizacja mieszkania na pierwsze miesiące w Niemczech
  • Zwrot kosztów za dojazd do Niemiec (kilometrówka lub zwrot za bilet)
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole

Dodatkowo oferujemy:

  • Platformę benefitową: zniżki do sklepów (sportowych, turystycznych, motoryzacyjnych) Możliwość leasingu samochodu lub roweru elektrycznego
  • Podnoszenie kwalifikacji, zdobycie dodatkowych uprawnień - w całości opłaconych przez pracodawcę
  • Zakładowy system emerytalny/świadczeń pracowniczych
  • Fundusz oszczędnościowy
  • Możliwość uczestnictwa w kursie językowym – opłaconym przez pracodawcę
  • Pakiet startowy: ubranie robocze oraz narzędzia
  • Kawa, herbata, woda, owoce, słodycze na dobry początek dnia
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • Administratorem danych osobowych jest OMS Connect GmbH D-73547 Lorch Mühlstraße 90, NIP: DE302428821. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.