Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.03.2024
AAS sp. z o.o.

Operator maszyn wtryskowych

  • Skoczów, śląskie pow. cieszyński

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

AAS jest ekspertem w rekrutacji i zatrudnianiu!

Z nami znajdziesz miejsce pracy, nieważne czy szukasz zatrudnienia tymczasowego, czy czegoś na dłużej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w łączeniu pracodawców z pracownikami. Pomagamy tym, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy, jak i osobom z wieloletnim doświadczeniem, które szukają nowej drogi zawodowej. Na naszej stronie znajdziesz ogłoszenia głównie z branży produkcyjnej, przemysłowej i logistycznej.

Posiadamy status i kompetencje agencji pracy tymczasowej (nr 24292), oferujemy współpracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową lub umowę zlecenie, z perspektywą zyskania stałego zatrudnienia.

Z nami zdobędziesz doświadczenie zawodowe i nowe umiejętności.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów, zajmujących się produkcją części do pojazdów silnikowych poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków

Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie obsługa i ustawianie maszyn wtryskowych.

Ponadto będziesz odpowiedzialny za:

- wymienianie form wtryskowych zgodnie z zapotrzebowaniem;

- monitorowanie oraz ustawianie procesu wtrysku;

- obsługę i podłączenia urządzeń peryferyjnych;

- realizację planów produkcyjnych.

Wymagania

- doświadczeniae w pracy na stanowisku ustawiacza maszyn wtryskowych lub pokrewnym;

- mile widziane wykształcenie techniczne;

- umiejętność uruchamianie maszyn oraz wymiany form wtryskowych;

- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym(6-14, 14-22 i 22-6) od poniedziałku do piątku;

- sumienność i dokładność w pracy;

- mile widziane uprawnienia UDT do obsługi suwnic z poziomu zero, wózków jezdniowych lub uprawnienia SEP do 1 kV.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą;

- wynagrodzenie miesięczne uzależnione od Twojego doświadczenia;

- premię frekwencyjną (do 400 zł brutto miesięcznie);

- kompleksowe wdrożenie w zakres obowiązków (ok 2 tygodnie pracy z doświadczonym pracownikiem w godzinach 8-16)

- dodatek stażowy;

- ubezpieczenie grupowe;

- Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, premie świąteczne);

- dostęp do stołówki pracowniczej oraz możliwość kupna przekąsek oraz napojów;

- możliwość pracy w soboty (płatne dodatkowo 100%);

- ogólnodostępny parking;

- pracę od zaraz!

  • UoP rekrutacja własna AAS (apt)
    KLAUZULA INFORMACYJNA rekrutacja pracowników 1.Administratorem danych osobowych jest AASSp. z o.o.,ul. Ferdynanda Focha 53/5, 42-200 Częstochowa (KRS: 0000848803, nr agencji: 24292). 2.Dane osobowe
    KI rekrutacje stałe
    KLAUZULA INFORMACYJNA(baza osób poszukujących pracy – baza kandydatów)1. Administratorem danych osobowych jest AAS sp. z o.o. (KRS: 0000848803, nr agencji: 24292) - dane kontaktowe:a) ul. Ferdynanda Focha 53/5, 42-200 Częstochowa
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AAS Sp. z o.o. 42-200 Częstochowa Ferdynada Focha, 53/5, NIP: 573-291-98-28 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.