Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.03.2024

Mobilny Technik Serwisowy

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Serwisant

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas.

Dołącz do dynamicznego zespołu jako Mobilny Technik Serwisowy!

Zakres obowiązków

Montaż i konfiguracja urządzeń elektronicznych u klienta (praca na terenie całej Polski, pełne wyjazdy na kilka dni),

Diagnoza i naprawa usterek na miejscu u klienta,

Okazjonalna diagnoza i naprawa urządzeń elektronicznych w naszej firmie,

Praca na dziale montażu w fabryce, gdy nie ma wywołań serwisowych.

Wymagania

Wykształcenie min. średnie o profilu elektronicznym,

Umiejętność diagnozowania i naprawy urządzeń elektronicznych,

Gotowość do częstych wyjazdów oraz motywacja do pracy mobilnej na obszarze całego kraju,

Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

Szkolenia wewnętrzne, aby stale rozwijać swoje umiejętności,

Własne, w pełni wyposażone stanowisko pracy,

Przyjazną atmosferę i możliwość styczności z najnowszymi technologiami,

Pakiet prywatnej opieki medycznej.

Dołącz do nas i rozwiń swoją karierę w dziedzinie elektroniki! Zgłoś się już teraz!

  • Administratorem danych osobowych jest Flame Employment Polska Sp. z o.o. 87-100 Toruń Jana Henryka Dąbrowskiego 6, NIP: 1070003553. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Flame Employment Polska Sp. z o.o. 87-100 Toruń Jana Henryka Dąbrowskiego 6, NIP: 1070003553 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.