Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024

Specjalistę ds. pozyskiwania klienta

HR Corporation
  • Gliwice, śląskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Specjalistę ds. pozyskiwania klienta.
Miejsce pracy: Gliwice.
Kandydatów zainteresowanych współpracą prosimy o wysyłanie swojego CV

Wymagania

Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie długofalowych, pozytywnych relacji biznesowych z Klientami.
Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu.
Konsekwencja w dążeniu do realizacji założonych celów.
Dobre umiejętności organizacyjne.
Dobra znajomość obsługi komputera.
Systematyczność, dokładność, zaangażowanie w pracę.
Umiejętność negocjacji
Prawo jazdy kat. B.
Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane.
Opis stanowiska:
Budowanie długofalowych, pozytywnych relacji biznesowych z klientami.
Stały kontakt z klientami.
Pozyskiwanie nowych klientów.
Rozwój sprzedaży.
Szybkie reagowanie na potrzeby klientów.
Planowanie i nadzór nad przeprowadzaniem kampanii reklamowych.
Analiza rynku i konkurencji.

Oferujemy

Umowę o pracę stała podstawa wynagrodzenia plus premia uzależniona od ilości roboczogodzin pozyskanych w danym miesiącu.