Pracownik biurowo - techniczny

SORTSYSTEM Maciej Gromadka
  • Sosnowiec, śląskie

Inżynier

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków
- Bieżąca obsługa zleceń produkcyjnych
- Wsparcie techniczne dla pracowników produkcji
- Współpraca z poddostawcami/kooperantami
- Kontrola i przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ oraz Regulaminu Pracy
- Udział w przygotowaniu dokumentacji powykonawczej
- Udział w optymalizacji procesów produkcji

Nasze wymagania
- Znajomość z zakresu zagadnień mechaniki i budowy maszyn
- Znajomość rysunku technicznego
- Znajomość procesów produkcyjnych
- Umiejętność samodzielnej pracy i rozwiązywania problemów
- Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
- Prawo jazdy kategorii B
- Umiejętność obsługi programów MS Office oraz środowiska CAD

Benefity
- dofinansowanie szkoleń i kursów
- elastyczny czas pracy
- służbowy telefon do użytku prywatnego
- brak dress code’u
- kawa / herbata
- możliwość uzyskania uprawnień

O nas
Jesteśmy firmą produkująca maszyny i linie do recyklingu oraz transportu odpadów. Współpracujemy z zakładami przetwarzającymi odpady oraz produkującymi opakowania kartonowe i dla nich też oferujemy obsługę serwisową.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)