Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024
CENTROSTAL-WROCŁAW S.A.

Pracownik Obsługi Klienta w Dziale Handlowym - NTO

  • Łódź, łódzkie

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

P.W. CENTROSTAL- WROCŁAW S.A. jest wiodącym dystrybutorem pełnego asortymentu wyrobów hutniczych w Polsce południowo-zachodniej.

Obsługujemy kompleksowo przedsiębiorstwa produkcyjne i inwestycje budowlane na terenie całej Polski

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy do naszego Oddziału w Łodzi, pracownika do Działu Sprzedaży na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami,

Wymagania

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • silna motywacja, zaangażowanie oraz orientacja na osiąganie celów,
  • prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do wyjazdów służbowych,

Oferujemy

  • stabilną pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,( praca od poniedziałku do piątku)
  • pakiet socjalny, ( m.in. karty multisport , bony świąteczne, ośrodek wypoczynkowy dla pracowników z rodzinami nad jeziorem, imprezy integracyjne, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, paczki mikołajowe dla dzieci, )
  • szkolenia, rozwój zawodowy,
  • Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „CENTROSTAL-WROCŁAW” S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Pełczyńska 4. Podanie danych w zakresie: imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres korespondencyjny), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia jest obowiązkowe i wynika z przepisów Kodeksu Pracy, podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
  • "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz.U. 2016r Poz. 922)".