Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024
JOBWISE ŁUKASZ FRANKOWSKI

Tokarz CNC z językiem angielskim. HOLANDIA dobre warunki , praca od zaraz!

  • Holandia zagranica
  • 14 000-16 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Tokarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656 dla jednego ze swoich klientów, poszukuje pracowników zainteresowanych podjęciem pracy jako:

Tokarz CNC z językiem angielskim

Lokalizacja : Raamsdonksveer

Zakres obowiązków

  • regulacja, zmiana i ustawianie narzędzi
  • kontrola bieżących parametrów urządzenia
  • ustawianie maszyny, dokonywanie pomiarów i poprawek

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego minimum B1
  • prawo jazdy kategorii B
  • obsługa narzędzi pomiarowych
  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Tokarza CNC
  • doświadczenie w pracy z systemem Mazatrol

Oferujemy

  • wynagrodzenie 2400-3000 euro netto/mies. (bez nadgodzin)
  • samochód służbowy z dodatkiem za paliwo (0,21€/km)
  • możliwość nadgodzin
  • BEZPŁATNE zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
  • BEZPŁATNE ubezpieczenie
  • praca na jedną zmianę 8-17
  • Administratorem danych osobowych jest JOBWISE ŁUKASZ FRANKOWSKI 04-238 Warszawa ul. Szpacza 12/73, NIP: 8871724538. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia tej i przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę oraz na przechowywanie moich danych w tym celu przez rok.