JOBWISE ŁUKASZ FRANKOWSKI

Lakiernik przemysłowy/samochodowy bez wymaganego języka / Blisko granicy

  • Niemcy zagranica
  • 13 500-20 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Lakiernik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656,
dla jednego ze swoich klientów w Niemczech poszukuje :

Lakiernik przemysłowy/samochodowy bez wymaganego języka

Lokalizacja:

Burg (150 km za Berlinem) - Lakiernik Przemysłowy
Erfurt (300 km od Zgorzelca) - Lakiernik Samochodowy

Zakres obowiązków

Opis stanowiska:

LAKIERNIK PRZEMYSŁOWY :

  • lakierowanie pistoletem airless
  • praca przy konstrukcjach stalowych pod zamówienie klienta
  • pracownik będzie musiał wyrobić na miejscu u klienta uprawnienia na minisuwnice
  • 3 zmiany

LAKIERNIK SAMOCHODOWY :

  • lakierowanie pojazdów m.in. po wypadkach
  • lakierowanie pistoletem natryskowym
  • dokładność i precyzja
  • praca na jedną zmianę

Wymagania

  • własne auto
  • mile widziany język niemiecki (A1/A2)
  • doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku

Oferujemy

  • zarobki za m/c przy 168h ok. 2100-3000 €-netto
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • stabilną pracę na dłuższy okres
  • niemiecką umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń
  • pokoje jedno lub dwu-osobowe (możliwość wyboru)
  • cykliczne podwyżki i premie
  • możliwość zaliczek oraz wsparcie polskiego koordynatora
  • Administratorem danych osobowych jest JOBWISE ŁUKASZ FRANKOWSKI 04-238 Warszawa ul. Szpacza 12/73, NIP: 8871724538. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia tej i przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę oraz na przechowywanie moich danych w tym celu przez rok.
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)