Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024

Kierowca autobusu kat. D Wlochy

  • Włochy zagranica

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Sanrusen

Praca na wloska umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z wloskim pracodawca bez agencji.Komunikacja podmiejska Bolzano obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko:Kierowca autobusu podmiejskiegoMiejsce pracy: jazda okoliczne wioski i miasteczka koło Bolzano (WLOCHY) ( zakwaterowanie jest zapewnione, tylko media do opłacenia!)

Obowiązki

  • stale trasy okolice Bolzano (okoliczne wioski i miasteczka. spokojne trasy po wioskach do 40-50Km, piękne widoki)
  • praca czasami tez w weekendy
  • dzienne zmiany
  • w sezonie jazda na łańcuchach

Wymagania

  • prawo jazdy kat. D
  • wymagana podstawowa znajomość niemieckiego lub włoskiego lub ANGIELSKIEGO
  • karta kierowcy

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 2200€ po okresie próbnym mozliwa podwyżka.
  • premie + 30 % dodatki za prace w niedziele i święta, za nadgodziny płatne 10% extra
  • 25 dni urlopu w ciagu roku
  • rozne zmiany, wczesne lub popoludniowe,
  • 6-7 tygodni pracy, zjazd na 1 tydzien do Polski
  • kwatera 180e, pokoje 1 os.
  • ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
  • stabilna i długoterminowa praca na wloska umowe
  • wyjazdy do dogadania z firma z wyprzedzeniem,
  • premia urlopowa 1000 Euro plus premia światęczna 1200 Euro.

  • CV proszę wysyłać na:
  • Aplikuj
  • ( z dopiskiem Bolzano)