Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.03.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

Operator wózka widłowego - od zaraz!

  • Gliwice, śląskie

Operator wózków widłowych

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Rozpoczynamy nową rekrutację na stanowisko operatora wózka widłowego- pracownika magazynu- praca możliwa do podjęcia w dwóch lokalizacjach firmy, na terenie gliwickiej i zabrzańskiej strefy ekonomicznej. Zapoznaj się z ofertą i prześlij swoje CV a skontaktujemy się w celu dalszej rekrutacji!

Zakres obowiązków

Prace magazynowe:

  • obsługa wózków widłowych
  • dostarczanie materiałów z magazynu na dział produkcji oraz gotowego produktu z produkcji na magazyn
  • załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych przy użyciu wózków widłowych
  • kompletacja materiału
  • przestrzeganie porządku i dbanie o standard gospodarki magazynowej
  • przestrzeganie przepisów BHP
  • inne prace magazynowe (np. układanie towaru na paletach, kompletacja zamówień, przygotowanie produktu do wysyłki, uzupełnianie dokumentacji itp)

Wymagania

  • posiadania aktualnych uprawnień UDT II WJO lub wyższych- warunek konieczny
  • gotowości podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym
  • dyspozycyjności do podjęcia pracy od zaraz
  • umiejętności organizacji pracy własnej
  • odpowiedzialności i sumienności w wykonywanych pracach
  • mile widziane posiadanie doświadczenia w pracy zarówno z wózkiem widłowym jak i ze skanerem

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na czas określony (umowa w pełni oskładkowana, z naliczającym się urlopem, godziny nocne +20%), docelowe zatrudnienie na stałe w strukturach firmy
  • pracę w dobrze skomunikowanych lokalizacjach- Zabrze Grzybowice (ul Handlowa) oraz Strefa Gliwice (ul. Wyczółkowskiego oraz ul. Leonarda Da Vinci)
  • wynagrodzenie podstawowe (Zabrze 4500 – 4750zł brutto, Gliwice 4750-4850zł brutto)
  • bogaty pakiet premii- premia magazynowa do 667 zł brutto, premia frekwencyjna 200 zł brutto; w okresie jesień-wiosna (od listopada do marca) dofinansowanie do stołówki w wysokości 20zł/dzień
  • pracę na zewnętrznym placu magazynowym
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.