Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.03.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

Elektryk Utrzymania Ruchu

  • Kleszczów, śląskie pow. gliwicki

Pracownik utrzymania ruchu

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Posiadasz 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, znasz się na utrzymaniu ruchu?

Aplikuj już teraz na stanowisko Technika utrzymania ruchu Lakierni i rozpocznij pracę w nowoczesnej firmie produkującej zewnętrzne panele karoserii.

Miejsce pracy: Gliwice, Brzezinka

Zakres obowiązków

  • kontrola, utrzymywanie, naprawy linii lakierniczej oraz maszyn i urządzeń używanych na lakierni zgodnie z harmonogramem przeglądów.
  • zapewnianie bezawaryjnej pracy linii lakierniczej przy zachowaniu odpowiednich parametrów technologicznych.
  • ciągłe doskonalenie kontroli linii lakierniczej.
  • dbałość o dokumentację techniczną powierzonego oprzyrządowania.
  • tworzenie małych narzędzi i konstrukcji na potrzeby produkcji.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne.
  • min.2 lata doświadczenia w środowisku produkcyjnym.
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z automatyką i pneumatyką.
  • znajomość obsługi komputera, EXCEL.
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u klienta,
  • pracę w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia - podziel się swoimi oczekiwaniami
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,
  • premia 400 zł,
  • dodatek za dojazd 230zł,
  • pakiet sportowy, prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • program poleceń
  • dofinansowanie do szkoleń i kursów,
  • pikniki i rodzinne.
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.