Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.03.2024
PROTOR

Operator sprzętu transportu wewnętrznego

  • Pyskowice, śląskie pow. gliwicki

Operator wózków widłowych

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Firma PROTOR powstała w 2013 roku na bazie Zakładu Napraw i Budowy Wagonów w Pyskowicach- Dzierżnie, którego korzenie sięgają początku XX wieku, kiedy to stanowił on część Koncernu Ballestrem. Dynamiczny rozwój firmy, bazujący na tradycjach oraz doświadczeniu załogi, zaowocował w 2014 roku rozszerzeniem działalności o utrzymanie pojazdów kolejowych z napędem spalinowym oraz elektrycznym w Zakładzie Napraw Lokomotyw i Wagonów w Dąbrowie Górniczej.

Firma PROTOR powstała w 2013 roku na bazie Zakładu Napraw i Budowy Wagonów w Pyskowicach- Dzierżnie, którego korzenie sięgają początku XX wieku, kiedy to stanowił on część Koncernu Ballestrem. Dynamiczny rozwój firmy, bazujący na tradycjach oraz doświadczeniu załogi, zaowocował w 2014 roku rozszerzeniem działalności o utrzymanie pojazdów kolejowych z napędem spalinowym oraz elektrycznym w Zakładzie Napraw Lokomotyw i Wagonów w Dąbrowie Górniczej.

PROTOR GROUP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • wykonywanie pracy operatora sprzętu transportu wewnętrznego w systemie dwuzmianowym.

Wymagania

  • Poziom wykształcenia: zawodowe

  • Doświadczenie zawodowe: doświadczenie zawodowe mile widziane

  • Umiejętności i uprawnienia: uprawnienia uprawnia do obsługi wózków jezdniowych (widłowych)

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie,

  • pracę na pełen etat,

  • pakiet socjalny,

  • program MultiSport i MultiLife,
  • szkolenia / zdobywanie uprawnień,

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Zgodnie z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016r.), dalej RODO, informuję, że:

    1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROTOR GROUP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 41-800 Zabrze ul. Dąbrowskiego 2, adres do korespondencji 44-120 Pyskowice ul. Piaskowa 143, jako pracodawca.

    2) Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust.1 lit. c), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust.1 lit. a), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Administrator-Pracodawca będzie przetwarzał dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników, jeśli wyrazi Pani/Pan na to zgodę.

    3) Odbiorcą Pani/Pana danych mogą być jedynie podmioty upoważnione na mocy przepisów prawa.

    4) Pani/Pana dane osobowe zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na wykorzystanie danych dla celów przyszłych rekrutacji dane będą wykorzystywane przez 9 miesięcy.

    5) Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, ich sprostowania (poprawiania), usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy RODO,

    6) Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22 1 Kodeksu Pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym, a podanie innych danych jest dobrowolne.
  • Rozpatrujemy tylko kompletne aplikacje przesłane drogą mailową oraz kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."