Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.03.2024
  • Bielsko-Biała, śląskie

Inspektor

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Złote Łany” funkcjonuje od 1979r. Położona jest na stoku, we wschodniej części miasta na granicy dzielnic : Leszczyny, Lipnik i Straconka, blisko centrum miasta. Zasoby Spółdzielcze to 159 budynków mieszkalnych o powierzchni 269 tys. m2, zlokalizowane na blisko 74 ha powierzchni. Zasoby mieszkaniowe stanowią 54 nieruchomości budynkowe i 26 nieruchomości garażowych.

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku obejmować będzie nadzór nad pracami remontowymi w zasobach mieszkaniowych dlatego też kandydat na to stanowisko winien spełniać określone kryteria

Wymagania

Wykształcenie

  • Średnie lub wyższe techniczne ogólnobudowlane,
  • Mile widziane uprawnienia budowlane oraz doświadczenie w prowadzeniu remontów i administrowaniu budynkami mieszkalnymi i użytkowymi

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenia w wykonawstwie robót budowlanych,
  • Ogólnej znajomości: Ustawy Prawo budowlane, Ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych ,Ustawy o własności lokali, Prawo cywilne ,
  • Umiejętności obsługi podstawowych programów komputerowych i urządzeń biurowych.
  • Umiejętności organizacji i kierowania pracownikami.

Preferowane cechy osobiste :

  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność, operatywność,
  • Łatwość komunikowania się z ludźmi.
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność analizowania i rozwiązywania bieżących problemów.

Oferujemy

Oferty należy składać na dzienniku podawczym w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Złote Łany” w Bielsku-Białej przy ul. Jutrzenki 22 w terminie do 15.03.2024r.

Przewidywany termin rozpoczęcia pracy – marzec 2024r.

Szczegółowych informacji można zasięgnąć w godzinach pracy Spółdzielni u Kierownika Działu GZM pod numerem telefonu 33-49-90-817.

  • Administratorem danych osobowych jest Spółdzielnia Mieszkaniowa 43-300 Bielsko-Biała Jutrzenki 22, NIP: 5470050386. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółdzielnia Mieszkaniowa 43-300 Bielsko-Biała Jutrzenki 22, NIP: 5470050386 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.