Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.03.2024
Serwis Personalny Poland

Magazynier - Miszewko

  • Miszewko, pomorskie pow. kartuski

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Serwis Personalny Poland  jest Agencją Pracy (nr 29215), dla której ważny jest każdy pracownik. Razem tworzymy środowisko pracy - sprawdź, czy chcesz stać się jego częścią.

Zapraszamy do współpracy!

Dla naszego klienta z branży produkcyjnej, który jest światowym liderem w produkcji systemów łączących pociągi, poszukujemy pracownika na stanowisko Magazyniera. Jeśli jesteś gotów do pracy w dynamicznym środowisku i masz chęć rozwijania się zawodowo, to ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków

  • Przyjęcia: rozładunek towaru, identyfikacja, liczenie, odkładanie towaru do kontroli jakości.

  • Wydania: przygotowanie towaru do produkcji na podstawie zleceń systemowych, raportowanie w systemie dokonanych operacji.

  • Wysyłki: przygotowanie towaru do wysyłki na podstawie zleceń systemowych, raportowanie w systemie dokonanych operacji, załadunek oraz wystawienie dokumentów przewozowych.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na magazynie

  • Mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Dyspozycja do pracy w systemie 2-zmianowym (6-14 i 14-22)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Darmowy dojazd z Gdyni do miejsca pracy

  • Wynagrodzenie miesięczne 4500-5000 zł miesięcznie brutto (w zależności od doświadczenia, uprawnień lub umiejętności)

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Serwis Personalny Poland Sp. zo.o. 80-243 Gdańsk Al. Grunwaldzka 87/91 lok. 11, NIP: 9571153233. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Serwis Personalny Poland Sp. zo.o. 80-243 Gdańsk Al. Grunwaldzka 87/91 lok. 11, NIP: 9571153233 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.