Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.03.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

Inżynier procesu produkcyjnego

  • Warszawa, mazowieckie

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Masz za sobą pierwsze doświadczenie w pracy jako inżynier procesu? Lubisz dynamiczne środowisko pracy i dążysz do ciągłego rozwoju? Znasz język angielski na poziomie min. B1?

Jeśli Twoja odpowiedź na te pytania brzmi "tak", to zachęcamy Cię do aplikowania już teraz! Wspomożemy Cię w podniesieniu Twojej kariery zawodowej na zupełnie nowy poziom!

Zakres obowiązków

  • Implementacja, zarządzanie i rozwijanie procesów wysoko zautomatyzowanej produkcji elektroniki do samochodów
  • Rozwiązywanie kwestii związanych z procesami i urządzeniami w celu zwiększenia efektywności operacyjnej i FTQ
  • Tworzenie i sugerowanie działań mających na celu zoptymalizowanie kosztów i jakości
  • Monitorowanie i doskonalenie procesów oraz sprzętu wykorzystywanego w produkcji
  • Ocena procesów i pomiarów przy użyciu danych statystycznych (SPC)
  • Dokumentowanie i raportowanie wszystkich działań zgodnie z wymaganymi standardami zewnętrznymi i wewnętrznymi (QMS)

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu mechanicznym/elektromechanicznym lub pokrewnym
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Min. rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego
  • Znajomości procesu zgrzewania, nakładania past termoprzewodzących, wkręcania śrub oraz systemów wizyjnych

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Prywatną opiekę medyczna Medicover dla pracownika i jego rodziny
  • Dofinansowanie do karty sportowej Multisport
  • Dofinansowanie do wypoczynku, prezenty świąteczne dla dzieci pracowników
  • Możliwość sfinansowania dalszego kształcenia (magisterskie, podyplomowe)
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia PZU
  • Bezpłatny transport z Warszawy (m.in. Rondo Daszyńskiego, Ciepłownia Wola)
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.