Sekretarka dyrektora

Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Dyrektor Szkoły w Warszawie na Mokotowie zatrudni Sekretarkę Dyrektora.
Twój zakres obowiązków
• Organizacja kalendarza Dyrektora szkoły, wsparcie w bieżących zadaniach,
• Nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów,
• Przygotowanie treści pism, edycja oraz formatowanie dokumentów,
• Dbanie o porządek i odpowiedni wizerunek firmy,
• Zapewnienie poprawnego przepływu dokumentacji i informacji,
• Zarządzanie korespondencją - koordynacja obiegu poczty i dokumentów,
Nasze wymagania
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• Dobra znajomość pakietu MS Office,
• Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
• Dyspozycyjność, sumienność, zaangażowanie, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
• Wysoka kultura osobista,
• Umiejętność pracy pod presją czasu,
• Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacji pracy.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)