Przedstawiciel handlowy

Nexenergy
  • Dąbrowa Górnicza, śląskie

Umowa o pracę

Firma Nexenergy poszukuje dynamicznych i zmotywowanych przedstawicieli handlowych do współpracy przy pozyskiwaniu klientów zainteresowanych instalacją systemów fotowoltaicznych. Jesteśmy liderem w branży odnawialnych źródeł energii i z pasją dbamy o promowanie ekologicznych rozwiązań.

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki

Lokalizacja: Cała Polska

Obowiązki:

Aktywne pozyskiwanie klientów zainteresowanych instalacją systemów fotowoltaicznych.
Budowanie długotrwałych relacji z klientami poprzez profesjonalną obsługę i doradztwo.
Opracowywanie ofert handlowych i prezentowanie korzyści związanych z fotowoltaiką.
Analiza potrzeb klientów i dopasowywanie rozwiązań do ich indywidualnych wymagań.
Współpraca z zespołem technicznym i wsparcie klientów w procesie decyzyjnym.
Monitorowanie rynku i identyfikacja nowych możliwości biznesowych.

Wymagania

Doświadczenie w sprzedaży, preferowana znajomość branży fotowoltaicznej.
Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji biznesowych.
Zorientowanie na osiąganie celów sprzedażowych.
Komunikatywność i umiejętność prezentacji.
Motywacja do nauki i rozwijania się w branży OZE.
Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy

Atrakcyjny system wynagrodzenia oparty na prowizji.
Profesjonalne szkolenia produktowe i wsparcie w procesie adaptacji.
Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej.
Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się branży.
Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu.

Jeśli jesteś osobą pełną energii, z pasją do sprzedaży i zainteresowaniem fotowoltaiką, dołącz do naszego zespołu i wspólnie przyczynijmy się do promocji zrównoważonego rozwoju!

Prosimy o przesłanie CV na adres email: @

Termin składania aplikacji: 05.04.2024
Prosimy o dopisanie w tytule wiadomości: "Aplikacja na stanowisko Przedstawiciela Handlowego ds. Fotowoltaiki".

Nexenergy to firma równych szans i zachęca osoby o różnorodnych doświadczeniach do aplikowania na to stanowisko. Dziękujemy wszystkim kandydatom za zainteresowanie naszą ofertą pracy.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)