Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 27.03.2024
  • Niemcy zagranica

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Firma nie może być lepsza od swoich pracowników.

Dlatego Schnellkraft Personalmanagement GmbH wkłada całą swoją energię w znalezienie pracy, która najlepiej odpowiada predyspozycjom i umiejętnościom każdego pracownika.

Szukasz pracy, która Ci oodpowiada?

Zakres obowiązków

Twoje zadanie.

Będziesz montował instalacje elektryczne w mieszkaniach, budynkach użyteczności publicznej i przemysłowych

Będziesz wykonywać pomiary instalacji elektrycznych i analizować ewentualne źródła błędów

Będziesz testował systemy i urządzenia elektryczne pod kątem bezpieczeństwa

Będziesz usuwał usterki, konserwował systemy elektryczne oraz wykonywał naprawy i prace konserwacyjne.

Wymagania

Ukończyłeś szkolenie na elektryka lub nabyłeś porównywalną wiedzę i umiejętności poprzez wieloletnie doświadczenie zawodowe.

Masz doświadczenie w opisanym zakresie obowiązków

Pracujesz systematycznie i w sposób zorganizowany.

Jesteś graczem zespołowym

Szukasz długoterminowej perspektywy

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie

Darmowe zakwaterowanie

Ciekawe, różnorodne zadania zawodowe.

Wysokie bezpieczeństwo pracy.

Docenę i uznanie dla Twoich wyników

Kontakt w języku polskim:

00491622574026

  • Administratorem danych osobowych jest Schnellkraft Personalmanagement GmbH 65760 Eschborn Mergenthalerallee 79-81, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Schnellkraft Personalmanagement GmbH 65760 Eschborn Mergenthalerallee 79-81, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.