Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 27.03.2024
PLUS AQUA S.C. ZBIGNIEW KAFARA,  IRENEUSZ GIL

Przedstawiciel handlowy - Doradca Techniczny

  • Katowice, śląskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik

Praca hybrydowa

Nasza Firma zajmuje się opomiarowaniem wody i ciepła, współpracujemy między innymi z zakładami wodociągowymi, Spółdzielniami Mieszkaniowymi, Zarządcami oraz hurtowniami.

Firma PLUS AQUA S.C o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmująca się sprzedażą urządzeń pomiarowych (wodomierzy i ciepłomierzy).

W związku z poszerzeniem struktur sprzedaży, poszukujemy Kandydata na stanowisko Przedstawiciel Handlowy / Doradcy Techniczno-Handlowego do naszego zespołu.

Zakres obowiązków

  • Aktywny rozwój podległych rynków poprzez pozyskiwanie nowych klientów,
  • Planowanie i realizację spotkań bezpośrednich z klientami
  • Prowadzenie negocjacji handlowych i sporządzanie umów
  • Doradztwo techniczne
  • Współpraca przy tworzeniu planów sprzedażowych oraz ich realizacja
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku lokalnym

Wymagania

  • Doświadczenia na stanowisku handlowym w branży instalacyjnej,
  • Biegłej obsługi komputera i znajomości pakietu MS Office,
  • Czynnego prawa jazdy kat. B,
  • Umiejętności analizy rynku oraz praktycznego wykorzystania płynących z niej wniosków,
  • Zaangażowania i orientacji na realizację założonych celów
  • Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku
  • Dobrej organizacji pracy, samodzielności w działaniu i motywacji do pracy w terenie,
  • Raportowania o działąniach

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej i premiowej
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy
  • Administratorem danych osobowych jest PLUS AQUA S.C. ZBIGNIEW KAFARA, IRENEUSZ GIL 31-216 Kraków Feliksa Konecznego 6/13U, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PLUS AQUA S.C. ZBIGNIEW KAFARA, IRENEUSZ GIL 31-216 Kraków Feliksa Konecznego 6/13U, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.