Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.04.2024

Specjalista / Specjalistka ds. zamówień publicznych

Wofil
  • Krynica-Zdrój, małopolskie pow. nowosądecki

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Stanowisko: Specjalista ds. zamówień publicznych

Opis pracodawcy:
Firma specjalizuje się w projektowaniu i dostarczaniu kompletnych stacji oczyszczania wody w oparciu o technologię ozonowania

Zakres obowiązków
• bieżący monitoring aktualnych ogłoszeń przetargowych w zakresie
obszaru działalności firmy na dedykowanych stronach internetowych
• obsługa postępowań przetargowych zgodnie z zasadami i trybami
określonymi w ustawie Prawo zamówień publicznych (analiza SIWZ,
weryfikacja spełniania warunków udziału w postępowaniach,
przygotowywanie ofert przetargowych)
• sporządzanie dokumentacji przetargowej (oferty, wnioski, wyjaśnienia,
odwołania)
• prowadzenie korespondencji z Zamawiającymi (składanie zapytań,
uzupełnianie dokumentacji ofertowej, udzielanie wyjaśnień)
• ścisła współpraca z innymi działami firmy w celu sprawnego
pozyskiwania dokumentów wymaganych w procesach przetargowych
• aktywne wspieranie działu inwestycji

Wymagania

• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (firma
gotowa jest szkolić potencjalnego pracownika na to stanowisko)
• mile widziane wykształcenie wyższe
• mile widziana znajomość przepisów Prawa Zamówień Publicznych
oraz aktów wykonawczych
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
• systematyczność i terminowość w realizacji powierzonych zadań
• umiejętność komunikacji oraz pracy w zespole
• prawo jazdy kat B
• gotowość do wyjazdów służbowych

Firma oferuje:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji
• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie na
atrakcyjnych warunkach
• ubezpieczenie medyczne

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie w CV odpowiedniej klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).