Pracownik administracyjno-biurowy z orzeczeniem

Fundacja Heros
  • Siedlce, mazowieckie pow. Siedlce

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Fundacja Heros w ramach projektu pn. „Absolwent w drodze do kariery II!” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, prowadzi rekrutację na stanowisko stażowe:

PRACOWNIK ADMINISTARACYJNO – BIUROWY

Zakres obowiązków:

• przyjmowanie i obsługa interesantów,
• wprowadzanie do systemu korespondencji wychodzącej,
• archiwizowanie dokumentów,
• porządkowanie dokumentacji,
• realizacja bieżących spraw administracyjno-biurowych.

Wymagania

• wykształcenie min. średnie,
• podstawowa obsługa komputera i urządzeń biurowych,
• znajomość pakietu MS Office,
• komunikatywność, sumienność i zaangażowanie w wykonywane
zadania.

Zapraszamy osoby spełniające wszystkie poniższe wymagania:

• posiadające aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
• posiadanie statusu studenta ostatniego roku studiów wyższych
(licencjat, magister, inżynier, podyplomowe) lub statusu absolwenta,
który ukończył studia w ciągu ostatnich 5 lat,
• pozostające bez zatrudnienia oraz w wieku aktywności zawodowej,
• zamieszkujące na terenie województwa mazowieckiego.

Zapewniamy:

• stypendium w wysokości 2294,99 zł (brutto)/mies.,
• dodatek motywacyjny w wysokości nawet do 700 zł miesięcznie!
• możliwość zatrudnienia.

Nasz projekt nie tylko umożliwia odbycie szkolenia oraz stażu, ale również stawia sobie za cel dostarczenie kompleksowego wsparcia.

Oferta wsparcia obejmuje doradztwo zawodowe, indywidualne konsultacje z prawnikiem, skuteczne pośrednictwo pracy oraz pomoc w uzyskaniu i utrzymaniu zatrudnienia. Nie ponosisz żadnych kosztów.

Zachęcamy do skorzystania z tej szansy i do przesłania CV wraz z informacją o posiadanym orzeczeniu przez portal.

Do zobaczenia na ścieżce kariery!

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego lub osobistej wizyty w naszym biurze mieszczącym się przy ul. 11 listopada 9/2 (1 piętro) w Siedlcach.

Jeśli interesuje Cię inny kierunek rozwoju - zgłoś się! Możemy pomóc Ci w realizacji Twoich planów zawodowych :)
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)