Koordynator/specjalista ds. rozliczeń projektów 6,5-10 tys.

Fundacja Kamelot Łódź
  • Łódź, łódzkie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

OFERTA PRACY
Fundacja Kamelot poszukuje koordynatora/ specjalisty ds. rozliczenia projektów

Oferujemy

· pracę w biurze Fundacji Kamelot w Łodzi, w pełnym wymiarze godzin (możliwe elastyczne godziny pracy/praca hybrydowa) - wynagrodzenie 6,5 - 10 tys. brutto w zależności od umiejętności i doświadczenia
· umowę o pracę (przy dobrej współpracy min. na 3 lata)
· możliwość rozwoju zawodowego
Obowiązki m.in.:
Realizacja projektu unijnego obejmująca:
· tworzenie sprawozdań merytorycznych i finansowych, przygotowywanie wniosków o płatność
· sporządzanie wniosków o wprowadzenie zmian w projekcie
· współpraca z instytucją rozliczającą
· organizacja i dokumentowanie wydarzeń realizowanych w ramach projektu
· przeprowadzanie procedur wyboru dostawców, stażodawców
· monitorowanie postępu rzeczowego i finansowego projektu
· koordynowanie prac specjalistów zaangażowanych w projekt;
Oczekiwania:
· wykształcenie przynajmniej średnie;
· doświadczenie minimum 2-letnie w realizacji projektów finansowanych z funduszy unijnych
· praktyczna znajomość aktualnych wytycznych i zasad rozliczania projektów, w szczególności finansowanych z funduszy unijnych
· umiejętność analitycznego myślenia
· umiejętność planowania i organizowania pracy własnej pod kątem wymaganych terminów
· dokładność i skrupulatność
· dobra znajomość obsługi komputera (szczególnie pakietu MS Office)
Dodatkowym atutem będzie możliwość uzyskania rekomendacji od poprzednich pracodawców.
Prosimy o przesłanie CV na adres: @ do dnia 10 marca 2024r.
W treści maila mile widziane podanie oczekiwanego wynagrodzenia netto.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty w największym stopniu spełniające nasze oczekiwania.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)