Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.03.2024
WOJEWÓDZKI SZPITAL PSYCHIATRYCZNY

Specjalista w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży

  • Andrychów, małopolskie pow. wadowicki

Psychoterapeuta

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Poszukujemy do współpracy specjalistów w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży w nowo powstającym Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży

Zakres obowiązków

praca na stanowisku psychoterapeuty dzieci i młodzieży w Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży

Wymagania

-specjalista w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży lub

-osoba posiadająca decyzję ministra właściwego do spraw zdrowia o uznaniu dorobku naukowego lub zawodowego za równoważny ze zrealizowaniem programu szkolenia specjalizacyjnego w tej dziedzinie, zgodnie żart. 28 ust. 1 ustawy z dnia 24 lutego 2017 r.

o uzyskiwaniu tytułu specjalisty w dziedzinach mających zastosowanie w ochronie zdrowia, lub

-osoba w trakcie specjalizacji w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży, lub

-osoba posiadająca certyfikat psychoterapeuty lub osoba ubiegająca się o otrzymanie certyfikatu psychoterapeuty

Oferujemy

- atrakcyjne warunki finansowe

- różnorodne formy zatrudnienia, możliwe zatrudnienie na część etatu

- rozwój poprzez możliwość pracy w CZP dla dzieci i młodzieży

- wsparcie merytoryczne i administracyjne

- praca w budynku po remoncie, położonym w pięknym parku, bezpłatny parking

  • Administratorem danych osobowych jest WOJEWÓDZKI SZPITAL PSYCHIATRYCZNY 34-120 Andrychów ul. Dąbrowskiego 19, NIP: 5512123091. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie
    o ochronie danych).