Inżynier budowy(branża mechaniczna, sanitarna)

  • Płock, mazowieckie

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: mechnika, budownictwo
  • Zawody: Inżynier mechanik - maszyny i urządzenia przemysłowe (wymagany staż - lata: 1)
  • Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: 1-roczne nadzoru nad pracownikami na budowach lub warsztatach
    mile widziane doświadczenie w przemyśle rafineryjno-petrochemicznym
    bardzo dobra znajomość zasad tworzenia i czytania rysunku technicznego, programu MS Prokect
    znajomość prawa budowlanego
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 7 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 21 dni temu)