Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024

Mechanik maszyn produkcyjnych

  • Kalisz, wielkopolskie

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe, średnie techniczne, doświadczenie w diagnozowaniu i naprawie urządzeń przemysłowych, rozwiązywaniu problemów technicznych, umiejętność samodzielnej pracy w zakresie diagnostyki i usuwania awarii mechanicznych, mile widziana znajomość obsługi tokarki, umiejętność spawania, mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz znajomości rysunku technicznego, gotowość do pracy w systemie zmianowym, prawo jazdy kat. B, kreatywność
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 do 6 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Pierwsza umowa na czas określony, później na czas nieokreślony.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP