Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.03.2024
  • Katowice, śląskie

Dyrektor

Umowa o pracę

Pełny etat

Dyrektor/prezes

Praca stacjonarna

Jak się u nas pracuje?

  • Jesteśmy największą w Polsce siecią szkół dla dorosłych - 80 oddziałów w różnych miastach, ponad 4 tysiące pracowników oraz kilkadziesiąt tysięcy słuchaczy powoduje, że u nas słowo nuda nie istnieje.
  • Pracownikom gwarantujemy stabilność zatrudnienia. Stawiamy na różnorodność i szeroki zakres obowiązków. Możesz się u nas rozwinąć, umożliwiamy wewnętrzne awanse.
  • Cały czas poszukujemy nowych kierunków rozwoju i dywersyfikujemy naszą ofertę edukacyjną
  • Doceniamy dobrą organizację pracy i dzielenie się wiedzą – bez tego nie ma rozwoju
  • Spotykamy się ze Słuchaczami i ze zrozumieniem podchodzimy do potrzeb każdego z nic

Co nas wyróżnia?

1 Lider w dziedzinie usług edukacyjnych

80 miast w całej Polsce

1 000 powodów abyś do nas dołączył

Zakres obowiązków

Jeśli do nas dołączysz będziesz się zajmować:

  • Nadzorem nad prawidłowym funkcjonowaniem placówki w sferze dydaktycznej, administracyjnej i sprzedażowej
  • Nadzorem pedagogicznym nad działalnością szkół
  • Organizacją procesu kształcenia i kontrolą jakości nauczania
  • Bieżącą kontrolą realizacji podstawy programowej
  • Przygotowywaniem i nadzorem nad egzaminami organizowanymi przy współpracy z OKE
  • Kreowaniem rozwiązań usprawniających proces dydaktyczny

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe magisterskie,
  • Uprawnienia pedagogiczne
  • Znajomość prawa oświatowego
  • Samodzielność i dobrą organizację pracy
  • Dyspozycyjność (praca także w weekendy)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy
  • Dobrą atmosferę pracy w zgranym i chętnym do dzielenia się wiedzą zespole
  • Wsparcie we wdrożeniu w obejmowane stanowisko
  • Możliwość korzystania ze szkoleń
  • Dostęp do benefitów w atrakcyjnych cenach: ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, prywatna opieka medyczna
  • Ciekawą pracę, która codziennie dostarczy nowych możliwości rozwoju
  • Prywatna opieka lekarska
  • Ubezpieczenie grupowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o. , 93-105 Łódź , ul. Milionowa 21, NIP: 729-259-78-69
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o. , 93-105 Łódź , ul. Milionowa 21, NIP: 729-259-78-69zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.