Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024
  • Katowice, śląskie

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach powstało w wyniku połączenia dwóch placówek medycznych: Uniwersyteckiego Centrum Okulistyki i Onkologii oraz Centralnego Szpitala Klinicznego. Dysponuje ok. 600 łóżkami (w dwóch lokalizacjach) oferując pełny zakres świadczeń medycznych: kompleksową diagnostykę, lecznictwo ambulatoryjne oraz pełnoprofilowe leczenie szpitalne. W tej placówce uniwersyteckiej stale rozwijana jest również kompleksowa opieka onkologiczna m. in. nad pacjentami z bardzo rzadkimi nowotworami neuroendokrynnymi.

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie robót ogólnobudowlanych, wykończeniowych oraz ślusarskich,

  • Wykonywanie robót stolarskich polegających na naprawie uszkodzonych mebli, wymianie zamków meblowych, zawiasów, itp.,

  • Naprawa stolarki drzwiowej i okiennej wraz z wymianą zamków, klamek, szyldów, zawiasów, itp.,

  • Bieżące usuwanie usterek i awarii instalacji wodno – kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania,

  • Opieka nad powierzonymi przyrządami i narzędziami pracy oraz odpowiedzialność za ten sprzęt;

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie,

  • Minimum dwuletni staż pracy na stanowisku konserwatora lub pokrewnym,

  • Samodzielne prawidłowe wykonywanie zleconych zadań,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dbałość o racjonalne wykorzystanie czasu pracy, materiału i narzędzi,

  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi budowlanych,

  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków służbowych, samodyscyplina, dbałość o jakość wykonywanej pracy;

Oferujemy

  • umowę o pracę na zastępstwo do momentu powrotu pracownika ze zwolnienia lekarskiego,
    z możliwością zatrudnienia na umowę o pracę na czas nieokreślony,

  • przyjazną atmosferę pracy oraz stabilne zatrudnienie,

Dokumenty aplikacyjne należy przesyłać w terminie do 7 marca 2024:

- online za pomocą APLIKUJ

- stacjonarnie w Sekretariacie Dyrektora (p. D 022), ul. Ceglana 35, Katowice.

  • Administratorem danych osobowych jest Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach 40-514 Katowice ul. Ceglana 35, NIP: 9542274017. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • „Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego z siedzibą: ul. Ceglana 35, 40-514 Katowice.”

    W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych wyłącznie dla potrzeb aktualnej rekrutacji z treści powyższej klauzuli prosimy usunąć zwrot „i przyszłych”.