Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024

Analityk IT

JNS
  • Warszawa, mazowieckie

Informatyk

Umowa o pracę

IT Analyst

Senior: 18 000 – 20 000 PLN
UoP / B2B
Warszawa Centrum, hybrydowo
(udział pracy zdalnej do ustalenia)

O firmie:
Dynamicznie rozwijająca się firma na rynku krajowym jak i zagranicznym. Lider rynku segmentu "circular economy" w kategorii sprzętu mobilnego (smartfony), komputerów i szerokiej gamy produktów elektronicznych tzw. "wearables". Firma stworzyła i działa w bardzo innowacyjnym modelu biznesowym. Poczynając od etapu zakupu, finansowania, ochrony i naprawy sprzętu, aż po jego odkup od użytkownika i tzw: proces odnowienia (refurbishement) i ponowną jego komercjalizację. Firma działa zarówno w segmencie B2C jak i B2B.

Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za analizę potrzeb, kreowanie złożonych procesów biznesowych oraz osadzanie ich w świecie systemów IT, a także projektowanie rozwiązań na poziomie odpowiedzialności systemów, integracji, modułów, funkcjonalności oraz koordynację prac od strony technologicznej.

Oczekujemy:
• Komercyjnego doświadczenia na podobnym stanowisku
• Znajomości SQL, UML, BPMN, Enterprise Architect,Azure
• Doświadczenia w pracy z wielowarstwowymi systemami (frontend, backend, baza danych) wykorzystującymi różne metody integracji.
• Umiejętności projektowania złożonych struktur danych i integracji.
• Dojrzałości zawodowej, samodzielności oraz nastawienia na skuteczne rozwiązywanie problemów.
• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Oferujemy

• Zatrudnienie w formie Umowy o Pracę lub Kontraktu B2B
• Pakiet benefitów: karta Multisport, Ubezpieczenie, Pakiet Medyczny
• Biuro w atrakcyjnej lokalizacji przy metrze, Centrum Warszawy
• Bonus roczny 10%, wyjazdy integracyjne i wiele innych miłych niespodzianek!