Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024

Visual Merchandiser - Armani - Designer Outlet Warszawa

Emmeretail Poland sp. z o.o.
  • Piaseczno, mazowieckie pow. piaseczyński

Handlowiec

Umowa o pracę

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

VISUAL MERCHANDISER
w Armani - Designer Outlet Warszawa

OPIS STANOWISKA:
• Profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami marki Armani
• Aktywna sprzedaż i doradztwo w zakresie oferowanych produktów
• Utrzymywanie wysokiego standardu prezentacji towarów w sklepie, dbanie o wizerunek marki, aranżowanie wystaw, realizacja kampanii i aktywności wewnątrz sklepu, jak i w witrynach zgodnie z wytycznymi marki
• Przeszkolenie pracowników w zakresie ekspozycji produktów
• Realizacja celów sprzedażowych i dbałość o doświadczenie zakupowe klientów
• Obsługa systemu kasowego, udział w przygotowaniu towaru do sprzedaży

NASZE OCZEKIWANIA:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Doświadczenie w sprzedaży i w kontakcie z klientem
• Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność budowania relacji z klientem
• Umiejętność pracy w zespole
• Elastyczność i dostępność do pracy w godzinach otwarcia sklepu, w tym w weekendy
• Znajomość obsługi komputera
• Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:
• Przyjazną atmosferę i pracę w dynamicznym zespole
• Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę
• System premiowy
• Możliwość dołączenia do programu MultiSport po okresie próbnym
• Możliwość rozwoju zawodowego

Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Wyślij CV na adres @