Pracownik biurowy poszukiwany

Stowarzyszenie Po Moc dla Kobiet i Dzieci
  • Katowice, śląskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Jesteś sumienna, w pracy kierujesz się takimi wartościami jak odpowiedzialność, terminowość i zaangażowanie. Cenisz sobie relacje oparte na otwartej komunikacji i dobrej organizacji współpracy w zespole – chcemy Cię poznać!

praca na ½ etatu;
umowa o pracę;
wynagrodzenie: 2.000 zł netto;
miejsce: siedziba Stowarzyszenia w centrum Katowic.

Zakres obowiązków:

Kompletowanie i rejestracja dokumentów rejestracyjnych Stowarzyszenia: KRS, REGON, NIP, nawiązki sądowe;
Prowadzenie korespondencji bieżącej i mailowej związanej z działalnością Stowarzyszenia;
Prowadzenie list obecności pracowników i wolontariuszy;
Udzielanie informacji wstępnych beneficjentom;
Współpraca w zakresie pozyskania środków finansowych na działalność Stowarzyszenia;
Sporządzanie informacji i sprawozdań merytorycznych rocznych, z realizacji programów i działalności Stowarzyszenia;
Koordynacja pracy specjalistów (prawnicy, terapeuci, doradca zawodowy), odpowiedzialność za dokumentację;
Współpraca z księgową w zakresie spraw finansowo – księgowych, sprawozdań, bilansów, pisanie pism;
Współpraca z Zarządem w sprawach bieżących Stowarzyszenia;
Prowadzenie spraw kadrowych:
• prowadzenie imiennych akt osobowych dla osób zatrudnionych na umowę o pracę, kompletowanie dokumentów;
• ewidencja urlopów wypoczynkowych i okolicznościowych;
• sporządzanie dokumentów kadrowych (umowy o pracę, zmiany, świadectwa pracy, itp.);
Prowadzenie rejestru kartotek wynagrodzeń pracowników;
Sporządzanie umów cywilnoprawnych i niezbędnych oświadczeń od zleceniobiorców;
Sporządzanie na początku każdego roku deklaracji podatku od nieruchomości;
Sporządzanie rocznego sprawozdania z działalności Stowarzyszenia do Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej;
Współpraca z biurem rachunkowym w zakresie przepływu dokumentów;
Przesyłanie elektroniczne dokumentów z rozliczeń finansowych projektów, dokonywanych indywidualnie przez Stowarzyszenie;
Archiwizacja akt;
Kontrola nad ważnością książeczek pracowniczych;
Umowy o wolontariat.
Inne sprawy związane z działalnością Stowarzyszenia;
Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie sprzętu biurowego;
Dbałość o czystość i wystrój siedziby Stowarzyszenia – 1x w tygodniu;
Zgłaszanie usterek (sprzętu, itp.);

Twoja wiedza i doświadczenie odpowiadają ofercie na dane stanowisko, a chęć pracy w naszej organizacji pozarządowej Stowarzyszenie Po MOC (Association Po MOC)otwiera się w nowej karcie jest Ci bliska? Zapraszamy do aplikowania!

Do 26 lutego br. prosimy o przesłanie CV na adres: @

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami

się w nowej karcie
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)