Młodszy specjalista ds kadrowych(4000 PLN netto, orzeczenie)

STEON SERWIS
  • Niepołomice, małopolskie pow. wielicki

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Firmy KONTAKT OCHRONA SP Z OO oraz STEON Sp Z OO zatrudnią osobę na stanowisko związane z wykonywaniem prac związanych z pracą w kadrach (układanie akt pracowniczych, wyliczanie przepracowanych godzin itp) .Jesteśmy firmą świadczącą usługi ochrony i sprzątania. Miejscem pracy będą Niepołomice.

Opis stanowiska:

Wykonywanie prostych zadań zleconych przez pracowników działu kadr

Telefoniczny kontakt z pracownikami

Wyjaśnianie spraw komorniczych pracowników, oraz odpisywanie na pisma komornicze

Prowadzenie korespondencji mailowej oraz wysyłka pism drogą tradycyjną

Prowadzenie (w excelu) zestawienia zgłoszeń i wyrejestrowań z ZUS

Przygotowanie zapotrzebowania na potrzeby biura ( art. biurowe, art. spożywcze tj. woda, kawa, mleko itp)

Tworzenie pism

Dbanie o dobry wizerunek firmy

Oczekujemy:

Komunikatywności i posiadania łatwości do nawiązywania relacji z ludźmi

Umiejętności organizacji pracy

Zaangażowania w wykonywane obowiązki

Znajomości pakietu Microsoft Office

Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku co najmniej 1 rok

Umiejętności planowania pracy własnej

Samodzielności

Odpowiedzialności i rzetelności

Oferujemy :

wynagrodzenie na umowę o pracę (pełen etat) w wysokości 4242 PLN brutto + umowa zlecenie za obowiązki wykonywane na rzecz naszej drugiej spółki. W sumie podstawa wynagrodzenia to na okresie próbnym 3500 PLN netto,Po okresie próbnym wynagrodzenie 4000 PLN netto.

• rodzinną i życzliwą atmosferę, pozbawioną korporacyjnego „ładu”,

• stanowisko pracy dostosowane do Twoich potrzeb

• niezbędne narzędzia pracy.

• szkolenie, pomoc i wsparcie zawsze kiedy będzie ci potrzebne

dofinansowanie do pakietu medycznego, karty sportowej i ubezpieczenia grupowego (wszystko po okresie próbnym)

Zatrudnimy osoby niepełnosprawne z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności ze stopniem:

• ZNACZNYM (mile widziane schorzenia specjalne, tj.: 01-U, 02-P, 04-O, 06-E),

• UMIARKOWANYM (mile widziane schorzenia specjalne, tj.: 01-U, 02-P, 04-O, 06-E),
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)