Samodzielny Doradca Finansowy

Phinance SA
  • Gdańsk, pomorskie

Księgowy

Umowa o pracę

Kim jesteśmy?

Phinance S.A. od 20 lat zajmuje się profesjonalną obsługą i doradztwem w zakresie umów finansowych klienta indywidualnego oraz firmowego. Jako niezależny podmiot na rynku finansowym w sposób obiektywny pomagamy przy wyborze najkorzystniejszej oferty rynkowej z zakresu:

ubezpieczeń na życie

ubezpieczeń majątkowych

programów oszczędnościowych

kredytów

inwestycji

Dlaczego my?

Nasz zespół budujemy na zaufaniu. W naszych szeregach znajdziesz inżyniera po politechnice, sportowca po AWF, dziennikarza czy logistyka ale również osoby, które mają doświadczenie w branży finansowej. Niezależnie od tego czym zajmowałeś się wcześniej, nauczymy Cię pracy, dzięki której będziesz mógł realizować swoje marzenia.

Nasza praca to nie jest droga na skróty, oferujemy dużą pomoc ale przy tym mamy adekwatne wymagania. Jeśli jesteś osobą, która szuka rozwoju, chce zaangażować swój w pracę, w której nie ma limitu jeśli chodzi o rozwój czy wynagrodzenie. Szukamy właśnie Ciebie!

Oferujemy

elastyczny czas pracy

konkursy z atrakcyjnymi nagrodami

indywidualnie ustalane warunki zatrudnienia

wynagrodzenie prowizyjne

pierwszym roku możliwość korzystania z podstawy

szkolenia, dzięki którym poszerzysz swoją wiedzę na temat świata finansów

uczestnictwo w spotkaniach z Klientami u boku doświadczonego doradcy, żeby poznać pracę nie tylko w teorii ale i w praktyce

możliwość skorzystania z karty Multisport oraz indywidualnej opieki medycznej

Zadania:

zdobywanie wiedzy na szkoleniach produktowych

rozpoznawanie potrzeb Klientów, profesjonalne doradztwo w wyborze produktów finansowych

pozyskiwanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami

Wymagamy:

inicjatywy do działania

zaangażowania

komunikatywności

wykształcenia min. średniego

mile widziane doświadczenie w branży finansowej (nie jest wymagane, nasza firma oferuje narzędzia, dzięki którym wprowadzimy Cię w świat finansów od początku)

Istnieje również możliwość zrealizowania płatnego stażu/praktyk.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam niniejszym dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Phinance S.A. z siedzibą i adresem w Poznaniu (61-814), przy ul Ratajczaka 19, moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Phinance S.A. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez Phinance S.A. uzyskałem/am na stronie internetowej .
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)