Zatrudnię architekta

Piotr
  • Rzeszów, podkarpackie

Inżynier

Umowa o pracę

Architekt
Miejsce pracy: Rzeszów

Jesteśmy biurem projektowym specjalizującym się w kompleksowych projektach w branży budowlanej. W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukujemy Architektów do biura w Rzeszowie
• Obowiązki
- Wykonywanie dokumentacji projektowej
- Modelowanie i tworzenie dokumentacji w programie ArchiCad
- Praca w środowisku ArchiCad.
- Współpraca z członkami zespołu projektowego. Przygotowywanie wizualizacji i projektów 3D.
• Wymagania
- Wykształcenie średnie/wyższe techniczne (także studenci), .
- Znajomość zasad rysunku technicznego budowlanego.
- Dobra znajomość oprogramowania MS Office.
- Umiejętność biegłego posługiwania się ArchiCad.
- Umiejętność pracy w zespole, dokładność, sumienność.
• Oferujemy
- Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
- Dostęp no nowoczesnych technik i narzędzi projektowych.
- Ciekawą pracę w doświadczonym i dynamicznym zespole.
- Dobrą atmosferę pracy.
- Rozwój kompetencji, zdobywanie nowych umiejętności.
- Udział w dużych krajowych oraz światowych realizacjach.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)